O nas

Lubimy otaczać się pięknem harmonijnym, ale i drapieżnym; w łagodnych barwach, ale i z mocnym akcentem kolorystycznym; stosujemy sprawdzone metody, ale szalone koncepcje nie są nam obce. Chcielibyśmy podzielić się swoimi doświadczeniami z Klientami, którzy pragną tego samego w swoich domach i mieszkaniach.

Doświadczenie

Działamy już od 2008r. na terenie województwa łódzkiego i z powodzeniem spełniamy marzenia dziesiątek rodzin o swoim wymarzonym wnętrzu. Posiadam kierunkowe wykształcenie wyższe związane z architekturą wnętrz. Doświadczenie zdobywałam w renomowanych firmach architektonicznych w Łodzi, a od 10 lat buduję swoją wiedzę praktyczną prowadząc własne studio projektowe Vivideco, które zrealizowało już ponad 30 projektów.

Filozofia

W naszej pracy staramy się zapewnić idealny balans między pięknem i funkcjonalnością. Zawsze zaczynamy pracę od szczegółowego wywiadu podczas którego zbieramy informację na temat wymagań funkcjonalnych, ale również preferowanego stylu. Wyznacznikiem aranżacji wnętrz zawsze jest jednak aspekt praktyczny: przeznaczenie pomieszczeń, ilość i wiek użytkowników, wymagania dot. sprzętu, wymagań dot. powierzchni do przechowywania, ciągów komunikacyjnych, itd. Dopiero w drugim etapie „ożywiamy” wnętrze dobierając paletę kolorystyczną, materiały, meble, dodatki, tak aby odpowiadały indywidualnemu gustowi i stylowi inwestorów i były dopasowane do ich możliwości budżetowych – zawsze stojąc na straży spójności wizualnej projektu.